Laverda 650 Ghost Legend
Laverda 650 Ghost Legend to motocykl drogowy o pojemności skokowej 668 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 70 KM / 52 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 202 kg.
Lata produkcji
1995
Pojemność
668 ccm
Moc maksymalna
70 KM / 52 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
60 Nm przy 7000 obr./min
Masa
202 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 650 Ghost Legend |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 668 ccm |
| Średnica x skok | 78.5 x 69 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Twin Weber-Marelli electronic injection |
| Układ zapłonowy | Weber-Marelli electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 70 KM / 52 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 60 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Inverted 41mm regulowane tłumienie odbicia and tłumienie kompresji dampening |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny regulowane napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji dampening |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/60-17 |
| Opona tylna | 160/60-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 760 mm |
|---|---|
| Masa | 202 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
| Prędkość maks. | 193.5 km/h |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 65 KM / 48.4 k, W przy 7800 obr./min |
|---|---|
| Consumption Average | 15.5 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.8 m / 39.6 m |
| Standing¼Mile | 12.4 sec / 165.5 km/h |
| Prędkość maksymalna | 193.5 km/h |