Laverda 650 Lynx
Laverda 650 Lynx to motocykl drogowy o pojemności skokowej 645 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 8 valve. Moc maksymalna wynosi 69.8 KM / 50.9 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 61.7 Nm przy 7400 obr./min. Masa: 207 kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
645 ccm
Moc maksymalna
69.8 KM / 50.9 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
61.7 Nm przy 7400 obr./min
Masa
207 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 8 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 650 Lynx |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 8 valve |
|---|---|
| Pojemność | 645 ccm |
| Średnica x skok | 81 x 62.6 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2 x Mikuni BDSR39 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 69.8 KM / 50.9 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 61.7 Nm przy 7400 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 45mm forks non regulowane, cartridge type |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny regulowane napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji dampening |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/60-17 |
| Opona tylna | 160/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 207 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |