Laverda 650 Prototype
Laverda 650 Prototype to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder.. Masa: 218 kg.
Lata produkcji
1967
Masa
218 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 650 Prototype |
|---|---|
| Rok produkcji | 1967 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 75 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 28mm Dell'Orto Gaźniks |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | 2x 180mm Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.50-18 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 218 kg |
|---|
Pozostałe dane
| Manuals | 668/Diamante parts manual-legend/ -legend/650/Formula parts manual-legend/650/Formula parts manual-legend/668 Strike/Ghost/Legend parts manual-legend |
|---|