Laverda 750GT"America Eagle"
Laverda 750GT"America Eagle" to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder.. Moc maksymalna wynosi 52 KM / 38 k, W przy 6900 obr./min.
Lata produkcji
19
Moc maksymalna
52 KM / 38 k, W przy 6900 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 750GT"America Eagle" |
|---|---|
| Rok produkcji | 19 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 80 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 7.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 30mm Dell'Orto vhb30 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Bosch |
| Moc maksymalna | 52 KM / 38 k, W przy 6900 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 230mm Bęben |
| Hamulce tylne | 200mm Bęben |
| Opona przednia | 3.50-18 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 19 L |
|---|
Pozostałe dane
| WetWeight | 218.0 kg |
|---|