Laverda 750S
Laverda 750S to motocykl drogowy o pojemności skokowej 744 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys, SOHC, 2 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 60 KM / 43.7 k, W przy 6900 obr./min. Masa: 231 kg.
Lata produkcji
1969-70
Pojemność
744 ccm
Moc maksymalna
60 KM / 43.7 k, W przy 6900 obr./min
Masa
231 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys, SOHC, 2 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 750S |
|---|---|
| Rok produkcji | 1969-70 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys, SOHC, 2 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 744 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 29mm Dell'Orto vhb30 Gaźniks |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 60 KM / 43.7 k, W przy 6900 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | 230mm Bęben |
| Hamulce tylne | 200mm Bęben |
| Opona przednia | 3.50-18 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 231 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 19 L |