Laverda 750SF1
Laverda 750SF1 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 744 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys, SOHC, 2 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 65 KM / 47.4 k, W przy 7300 obr./min. Masa: 215 kg.
Lata produkcji
1973
Pojemność
744 ccm
Moc maksymalna
65 KM / 47.4 k, W przy 7300 obr./min
Masa
215 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys, SOHC, 2 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 750SF1 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1973 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys, SOHC, 2 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 744 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 8.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 36mm Dell'Orto PHF Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Boschelectronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 65 KM / 47.4 k, W przy 7300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | wet plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Ceriani Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging fork, Ceriani regulowane shocks |
| Hamulce przednie | 2X230mm Bęben |
| Hamulce tylne | 200mm Bęben |
| Opona przednia | 3.50-18 |
| Opona tylna | 4.0-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1452 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 215 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |