Laverda 750SFC
Laverda 750SFC to motocykl drogowy o pojemności skokowej 744 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys, SOHC, 2 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 75 KM / 56 k, W przy 7400 obr./min. Masa: 231 kg.
Lata produkcji
1974
Pojemność
744 ccm
Moc maksymalna
75 KM / 56 k, W przy 7400 obr./min
Masa
231 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys, SOHC, 2 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 750SFC |
|---|---|
| Rok produkcji | 1974 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowys, SOHC, 2 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 744 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 36mm PHB Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Bosch electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM / 56 k, W przy 7400 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 38mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual Koni shocks napięcie wstępne shocks |
| Hamulce przednie | 2x 280mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 280mm Tarczas 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/90-18 |
| Opona tylna | 120/90-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 231 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 25 L |
Pozostałe dane
| Road Test | Bike Magazine |
|---|