Laverda 750SS Super Sport
Laverda 750SS Super Sport to motocykl drogowy o pojemności skokowej 747 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 valve per cylinder.. Maksymalny moment obrotowy: 82 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 202 kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
747 ccm
Moc maksymalna
92 KM / 68.6 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
82 Nm przy 6500 obr./min
Masa
202 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda 750SS Super Sport |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 747 ccm |
| Średnica x skok | 83 X 69 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Twin Weber-Marelli electronic injection |
| Układ zapłonowy | Weber-Marelli electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 92 KM / 68.6 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 82 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa twin beam |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Paioli Racing Inverted regulowane napięcie wstępne, tłumienie odbicia & tłumienie kompresji damping |
| Zawieszenie tylne | Paioli Amortyzator centralny regulowane napięcie wstępne sprężyny, tłumienie odbicia & tłumienie kompresji damping |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/60 ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 770 mm |
|---|---|
| Masa | 202 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
| Prędkość maks. | 225.5 km/h / 139.5 mp/h |
Pozostałe dane
| Standing¼Mile | 11.8 sec / 120 mph |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 225.5 km/h / 139.5 mp/h |