Laverda CR 600 Cruiser
Laverda CR 600 Cruiser to motocykl cruiser. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinders, DOHC, 4 zawory na cylinder, 180° crank, Wał kardanowy.. Moc maksymalna wynosi 46 KM / 34 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 50 Nm przy 4800 obr./min. Masa: 180 kg.
Lata produkcji
1988
Moc maksymalna
46 KM / 34 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
50 Nm przy 4800 obr./min
Masa
180 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinders, DOHC, 4 zawory na cylinder, 180° crank, Wał kardanowy.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda CR 600 Cruiser |
|---|---|
| Rok produkcji | 1988 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinders, DOHC, 4 zawory na cylinder, 180° crank, Wał kardanowy. |
|---|---|
| Średnica x skok | 76 x 63 mm |
| Stopień sprężania | 9.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto twin choke |
| Układ zapłonowy | Bosch electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 46 KM / 34 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 50 Nm przy 4800 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Gas assisted Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator |
| Hamulce przednie | 2x 280mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 270mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90 V16 |
| Opona tylna | 130/90 V16 |
Wymiary i masa
| Masa | 180 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 18 L |