Laverda RGS 1
Laverda RGS 1 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 981 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 83.3 KM / 61.2 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 77.9 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 253 kg.
Lata produkcji
1985
Pojemność
981 ccm
Moc maksymalna
83.3 KM / 61.2 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
77.9 Nm przy 7000 obr./min
Masa
253 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda RGS 1 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 981 ccm |
| Średnica x skok | 75 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 8.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 3x 32mm Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Borsch electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 83.3 KM / 61.2 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 77.9 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi air assisted forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual Marzocchi air assisted forks, 5-way napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | 100/90 -18 |
| Hamulce tylne | 120/90 -18 |
| Opona przednia | 2x 280mm Tarczas 2 piston calipers |
| Opona tylna | Single 280mm Tarcza 1 piston caliper |
Wymiary i masa
| Masa | 253 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 22 L |
Pozostałe dane
| Road Test | Group Test 1985 Motosprint |
|---|