Laverda V6 1000
Laverda V6 1000 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90-degree V6 cylinder, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 140 KM / 104.3 k, W przy 11800 obr./min. Masa: 200 kg.
Lata produkcji
1978
Moc maksymalna
140 KM / 104.3 k, W przy 11800 obr./min
Masa
200 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90-degree V6 cylinder, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Laverda V6 1000 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90-degree V6 cylinder, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 65 x 50 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 6X 30mm Dell'Orto FRD Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny F1 |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 140 KM / 104.3 k, W przy 11800 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
Wymiary i masa
| Masa | 200 kg |
|---|---|
| Prędkość maks. | 285 km/h |
Pozostałe dane
| Prędkość maksymalna | 285 km/h |
|---|