Magni 850 Magni
Magni 850 Magni to motocykl drogowy o pojemności skokowej 837 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 81.8 KM przy 9000 obr./min. Masa: 200 kg.
Lata produkcji
1978
Pojemność
837 ccm
Moc maksymalna
81.8 KM przy 9000 obr./min
Masa
200 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Magni 850 Magni |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 837 ccm |
| Średnica x skok | 89x 56 mm |
| Stopień sprężania | 10.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x 27mm Dell'Orto Gaźniks |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 81.8 KM przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple Tarcza in oil bath. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, welded, Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 38mm Forcelle Italia Widelec teleskopowys, napięcie wstępne, tłumienie odbicia damping regulowane. |
| Zawieszenie tylne | Dual Koni shocks napięcie wstępne regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 280mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 280mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/80 -18 |
| Opona tylna | 150/70 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 200 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 19 L |
Pozostałe dane
| Masa | 200 kg |
|---|---|
| Reviews | Furiosa/Motorrad |