Magni Australia
Magni Australia to motocykl drogowy o pojemności skokowej 992 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°poprzeczny Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 102 KM przy 8400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 88 Nm przy 6600 obr./min. Masa: 200 kg.
Lata produkcji
1993
Pojemność
992 ccm
Moc maksymalna
102 KM przy 8400 obr./min
Moment obrotowy
88 Nm przy 6600 obr./min
Masa
200 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°poprzeczny Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Magni Australia |
|---|---|
| Rok produkcji | 1993 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°poprzeczny Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 992 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Weber-Marelli EFI |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny injection |
| Moc maksymalna | 102 KM przy 8400 obr./min |
| Moment obrotowy | 88 Nm przy 6600 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | FI Upside-down w pełni regulowane |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | WP Parallelogrammo |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70-VR17 |
| Opona tylna | 180/55-VR17 |
Wymiary i masa
| Masa | 200 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 23 L |