Magni Cla100ssico 1
Magni Cla100ssico 1 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1064 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°poprzeczny Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 2 zaworów na cylinder. (Guzzi LM engine, tuned by Magni). Moc maksymalna wynosi 90 KM / 66 k, W hp przy 7800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 96 Nm / 9.7 kgf-m przy 6000 obr./min. Masa: 210 Kg.
Lata produkcji
1997
Pojemność
1064 ccm
Moc maksymalna
90 KM / 66 k, W hp przy 7800 obr./min
Moment obrotowy
96 Nm / 9.7 kgf-m przy 6000 obr./min
Masa
210 Kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°poprzeczny Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 2 zaworów na cylinder. (Guzzi LM engine, tuned by Magni)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Magni Cla100ssico 1 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1997 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°poprzeczny Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 2 zaworów na cylinder. (Guzzi LM engine, tuned by Magni) |
|---|---|
| Pojemność | 1064 ccm |
| Średnica x skok | 82 x 95 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Moc maksymalna | 90 KM / 66 k, W hp przy 7800 obr./min |
| Moment obrotowy | 96 Nm / 9.7 kgf-m przy 6000 obr./min |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40 mm Forcella Italia |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Koni Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarcza 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90 ZR18 |
| Opona tylna | 130/90 ZR18 |
Wymiary i masa
| Masa | 210 Kg |
|---|
Pozostałe dane
| Ignition / Starting | Weber Marelli / Elektryczny |
|---|---|
| Transmission / Drive | 5 biegów |
| Masa | 210 Kg |