Magni Giappone 52
Magni Giappone 52 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1064 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°poprzeczny Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 90 KM / 66 k, W hp przy 7800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 96 Nm / 9.7 kgf-m przy 6000 obr./min. Masa: 190 Kg / 190 kg.
Lata produkcji
1995
Pojemność
1064 ccm
Moc maksymalna
90 KM / 66 k, W hp przy 7800 obr./min
Moment obrotowy
96 Nm / 9.7 kgf-m przy 6000 obr./min
Masa
190 Kg / 190 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°poprzeczny Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Magni Giappone 52 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°poprzeczny Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1064 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Weber Marelli |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 90 KM / 66 k, W hp przy 7800 obr./min |
| Moment obrotowy | 96 Nm / 9.7 kgf-m przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy with regulowane spring napięcie wstępne and hydrauliczna tłumienie kompresji tłumienie odbicia |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Double rear arms .Parallelogrammo. patented Magni with single absorber with regulowane napięcie wstępne tłumienie odbicia and tłumienie kompresji |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarcza 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Masa | 190 Kg / 190 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L |