Maico Consul
Maico Consul to motocykl drogowy o pojemności skokowej 143 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Moc maksymalna wynosi 5.5 KM przy 5200 obr./min. Masa: 85 kg.
Lata produkcji
1938
Pojemność
143 ccm
Moc maksymalna
5.5 KM przy 5200 obr./min
Masa
85 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico Consul |
|---|---|
| Rok produkcji | 1938 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Pojemność | 143 ccm |
| Średnica x skok | 48 x 54 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Nożny/push |
| Moc maksymalna | 5.5 KM przy 5200 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 3-Speed, manual |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Double closed tube |
|---|---|
| Opona przednia | 2.50 x 19 in. |
| Opona tylna | 2.50 x 19 in |
Wymiary i masa
| Masa | 85 kg |
|---|---|
| Prędkość maks. | 80 km/h / 50 mph |
Pozostałe dane
| Fuel system | Greatzin Gaźnik |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single, chrome silencer |
| Wheels | Steel, laced wire spokes |
| Front Brake | Bęben, 125 mm |
| Rear Brake | Bęben, 125 mm |
| Prędkość maksymalna | 80 km/h / 50 mph |