Maico Cross 250
Maico Cross 250 to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 247 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Moc maksymalna wynosi 54 KM. Masa: 98 kg.
Lata produkcji
2003-09
Pojemność
247 ccm
Moc maksymalna
54 KM
Masa
98 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico Cross 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-09 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Pojemność | 247 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 70 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | PVL digital |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 54 KM |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrom Molybdän Rohr |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | White Power Extreme 50 |
| Zawieszenie tylne | MAICO Twin link WP |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 260 mm, 2-piston caliper |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 220 mm, 1-piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 120/90-19 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm. |
| Masa | 98 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L / 9.5 L |
Pozostałe dane
| Fuel System | Mikuni TMX 38 Gaźnik |
|---|---|
| Układ wydechowy | S.E.E.S. system |
| Wheels | Alloy, wire spokes |
| Front Rim | 1.60 x 21 in. |
| Rear Rim | 2.15 x 19 in. |
| Prześwit | 388 mm. |
| Kolory | Red/black/white |