Maico Cross 320
Maico Cross 320 to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 318 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw, reed valve system. Moc maksymalna wynosi 56 KM. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
318 ccm
Moc maksymalna
56 KM
Masa
109 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw, reed valve system
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico Cross 320 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw, reed valve system |
|---|---|
| Pojemność | 318 ccm |
| Średnica x skok | 76 x 70 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | PVL digital |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 56 KM |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrom Molybdän Rohr |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP 50 |
| Zawieszenie tylne | MAICO Twin link Reiger shock |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 260 mm, 2-piston caliper |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 220 mm, 1-piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 120/90-19 or 120/80 x 18 in. |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm. |
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L / 9.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | S.E.E.S. system |
|---|---|
| Fuel System | Bing oval 40 mm |
| Wheels | Alloy, wire spokes |
| Front Rim | 1.6 x 21 in. |
| Rear Rim | 2.15 x 19 in. or 2.15 x 18 in. |
| Prześwit | 388 mm. |