Maico Cross 500
Maico Cross 500 to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 499 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw, reed valve system. Moc maksymalna wynosi 67 KM. Masa: 111 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
499 ccm
Moc maksymalna
67 KM
Masa
111 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw, reed valve system
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico Cross 500 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw, reed valve system |
|---|---|
| Pojemność | 499 ccm |
| Średnica x skok | 86.5 x 85 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | 12V 130W SEM |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 67 KM |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrom Molybdän Rohr |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP 48 |
| Zawieszenie tylne | MAICO Twin link Reiger shock |
| Hamulce przednie | Brembo single tarcza falista, 260 mm, 2-piston caliper |
| Hamulce tylne | Brembo Pojedyncza tarcza, 220 mm, 1-piston caliper |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 100/80-18 or 120/90-19 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm. |
| Masa | 111 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L / 9.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single, upswept, left side |
|---|---|
| Fuel System | Bing 40 oval |
| Wheels | Alloy, wire spokes |
| Front Rim | 1.60 x 21 in. |
| Rear Rim | 2.15 x 18 in. or 2.15 x 19 in. |
| Prześwit | 388 mm. |