Maico Cross 685
Maico Cross 685 to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 684 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Moc maksymalna wynosi 82 KM. Masa: 101 kg.
Lata produkcji
2009 - 14
Pojemność
684 ccm
Moc maksymalna
82 KM
Masa
101 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico Cross 685 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 - 14 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Pojemność | 684 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 87 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | PVL digital |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 82 KM |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrom Molybdän Rohr |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Widelec odwrócony USD 48 mm |
| Zawieszenie tylne | Maico twin link with Reiger shock |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 260 mm, 2-piston caliper |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 220 mm, 1-piston caliper |
| Opona przednia | 80/100-21 in. |
| Opona tylna | 120/100-18 in. |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm. |
| Masa | 101 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L / 9.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | S.E.E.S. exhaust system |
|---|---|
| Fuel System | Bing 455/44-205 |
| Wheels | Alloy, wire spokes |
| Front Rim | 1.60 x 21 in. |
| Rear Rim | 2.15 x 18 in. |
| Prześwit | 388 mm. |