Maico Enduro 250
Maico Enduro 250 to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 247 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Moc maksymalna wynosi 38 KM przy 7800 obr./min. Masa: 96 kg.
Lata produkcji
1979
Pojemność
247 ccm
Moc maksymalna
38 KM przy 7800 obr./min
Masa
96 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico Enduro 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1979 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Pojemność | 247 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 70 mm |
| Stopień sprężania | 12:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Motoplat electronic |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 38 KM przy 7800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Double loop, Rama grzbietowa box Chrom Moly |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Maico hydrauliczna air assisted conventional fork, Ø 38 mm |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Corte Cosso reservoir shocks |
| Hamulce przednie | Bęben, Ø 135 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, Ø 158 mm |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1422 - 1470 mm / 56 - 58 in. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 910 mm. |
| Masa | 96 kg |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single, upswept, left side |
|---|---|
| Fuel System | Bing V54/II, Ø 36 mm |
| Gear Ratio | 1st 2.98 / 2nd 2.17 / 3rd 1.65 / 4th 1.25 / 5th 1.00:1 |
| Wheels | Alloy, wire spokes |
| Prześwit | 300 mm. |
| Road Test | Enduro Group Test |