Maico Enduro 250
Maico Enduro 250 to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 247 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Moc maksymalna wynosi 54 KM przy 5400 obr./min. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
247 ccm
Moc maksymalna
54 KM przy 5400 obr./min
Masa
109 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico Enduro 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Pojemność | 247 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 70 mm |
| Stopień sprężania | 15.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | 12V 130W SEM |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 54 KM przy 5400 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrom Molybdän Rohr |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | White Power Extreme 50 |
| Zawieszenie tylne | MAICO Twin link WP |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 260 mm, 2-piston caliper, Brembo |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 220 mm, 1-piston caliper, Brembo |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm. |
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L / 9.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single, HGS |
|---|---|
| Fuel System | Bing 40 oval |
| Wheels | Alloy, wire spokes |
| Front Rim | 1.60 x 21 in. |
| Rear Rim | 2.15 x 18 in. |
| Prześwit | 388 mm. |