Maico Enduro 620
Maico Enduro 620 to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 616 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw, reed valve system. Moc maksymalna wynosi 76 KM. Masa: 111 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
616 ccm
Moc maksymalna
76 KM
Masa
111 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw, reed valve system
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico Enduro 620 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw, reed valve system |
|---|---|
| Pojemność | 616 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 87 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | 12V / 130W |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 76 KM |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrom Molybdän Rohr |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Widelec odwrócony USD 48 mm |
| Zawieszenie tylne | Maico twin link with Reiger shock |
| Hamulce przednie | Brembo single tarcza falista, 260 mm, 2-piston caliper |
| Hamulce tylne | Brembo single tarcza falista, 220 mm, 1-piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 in. |
| Opona tylna | 140/80-18 in. |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm. |
| Masa | 111 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L / 9.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | S.E.E.S. exhaust system |
|---|---|
| Fuel System | Bing 44 |
| Wheels | Steel alloy, wire spokes |
| Front Rim | 1.60 x 21 in. |
| Rear Rim | 2.15 x 18 in. |
| Prześwit | 388 mm. |