Maico GP 250 E
Maico GP 250 E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 247 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, two sroke. Moc maksymalna wynosi 49 KM przy 8000 obr./min (Restricted model: 17 KM). Masa: 109 kg.
Lata produkcji
1987-88
Pojemność
247 ccm
Moc maksymalna
49 KM przy 8000 obr./min (Restricted model: 17 KM)
Masa
109 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, two sroke
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico GP 250 E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987-88 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, two sroke |
|---|---|
| Pojemność | 247 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 70 mm |
| Stopień sprężania | 15.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | MOTOPLAT electronic |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 49 KM przy 8000 obr./min (Restricted model: 17 KM) |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrom-moly |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowy, Ø 42 mm |
| Zawieszenie tylne | Maico twin link with Öhlins shock |
| Hamulce przednie | Tarcza |
| Hamulce tylne | Tarcza |
| Opona przednia | 3.00 x 21 in. |
| Opona tylna | 4.10 x 18 in. |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm. |
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.1 L / 10.2 L |
| Prędkość maks. | 100 km/h / 62 mph |
Pozostałe dane
| Carburetor | Bing 54/40 oval |
|---|---|
| Układ wydechowy | S.E.E.S. system |
| Wheels | Steel alloy, laced spokes |
| Prześwit | 384 mm. |
| Prędkość maksymalna | 100 km/h / 62 mph |
| Kolory | Blue, red |