Maico GP 400 E
Maico GP 400 E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 354 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Moc maksymalna wynosi 55 KM przy 8000 obr./min. Masa: 106 kg.
Lata produkcji
1974-87
Pojemność
354 ccm
Moc maksymalna
55 KM przy 8000 obr./min
Masa
106 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico GP 400 E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1974-87 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Pojemność | 354 ccm |
| Średnica x skok | 77 x76 mm |
| Stopień sprężania | 13.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 55 KM przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, steering damper |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys with coil spring |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
Wymiary i masa
| Masa | 106 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 10 L /10.0 L |
| Prędkość maks. | 100 km/h / 62 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | S.E.E.S. system |
|---|---|
| Fuel system | Gaźnik |
| Wheels | Steel, laced wire spokes |
| Front Rim | 3.00 x 21 in |
| Rear Rim | 4.10 x 18 in. |
| Prędkość maksymalna | 100 km/h / 62 mph |
| Kolory | Red, Yellow, Black |