Maico GP 500 E
Maico GP 500 E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 488 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, two sroke. Moc maksymalna wynosi 62 KM przy 7000 obr./min (Restricted model: 17 KM). Masa: 109 kg.
Lata produkcji
1986-88
Pojemność
488 ccm
Moc maksymalna
62 KM przy 7000 obr./min (Restricted model: 17 KM)
Masa
109 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, two sroke
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico GP 500 E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1986-88 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, two sroke |
|---|---|
| Pojemność | 488 ccm |
| Średnica x skok | 86.5 x 83 mm |
| Stopień sprężania | 13.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | MOTOPLAT electronic |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 62 KM przy 7000 obr./min (Restricted model: 17 KM) |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrom-moly |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowy, Ø 42 mm |
| Zawieszenie tylne | Maico twin link with Öhlins shock |
| Hamulce przednie | Tarcza |
| Hamulce tylne | Tarcza |
| Opona przednia | 3.00 x 21 in. |
| Opona tylna | 4.10 x 18 in. |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm. |
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.1 L / 10.2 L |
Pozostałe dane
| Carburetor | Bing 54/40 oval |
|---|---|
| Układ wydechowy | S.E.E.S. system |
| Wheels | Steel, laced wire spokes |
| Prześwit | 384 mm. |