Maico GS 440
Maico GS 440 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 438 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw, SOHC. Masa: 103 kg.
Lata produkcji
1992-93
Pojemność
438 ccm
Masa
103 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico GS 440 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1992-93 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 438 ccm |
| Średnica x skok | 82 x 83 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Muller inverted air fork, regulowane for tłumienie kompresji and tłumienie odbicia |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | White Power aluminiowa piggyback, regulowane for tłumienie kompresji and tłumienie odbicia |
| Hamulce przednie | Grimeca |
| Hamulce tylne | Grimeca |
| Opona przednia | 3.00 x 21 Metzeler |
| Opona tylna | 120/90 x 18 Metzeler All-cross |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1505 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm. |
| Masa | 103 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.3 L / 8.3 L |
Pozostałe dane
| Fuel System | Bing, 40 mm Gaźnik |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single, upswept, right side |
| Wheels | Alloy, laced spokes |
| Prześwit | 383 mm |