Maico M 150
Maico M 150 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 143 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Moc maksymalna wynosi 6.5 KM.
Lata produkcji
1949-52
Pojemność
143 ccm
Moc maksymalna
6.5 KM
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico M 150 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1949-52 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Pojemność | 143 ccm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | 6-Volt Noris alternator with battery ignition |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 6.5 KM |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 3-Speed, manual |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Double closed tube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Dwa amortyzatorys |
| Zawieszenie tylne | Swing arm, twin springs |
| Opona przednia | 2.50 x 19 in. |
| Opona tylna | 2.50 x 19 in |
Pozostałe dane
| Oic/Fuel Mixture | 1:25 |
|---|---|
| Fuel system | Bing Gaźnik |
| Układ wydechowy | Twin, chrome |
| Wheels | Steel, laced wire spokes |
| Front Brake | Bęben, 125 mm |
| Rear Brake | Bęben, 125 mm |