Maico M 175
Maico M 175 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 197 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Moc maksymalna wynosi 11.0 KM przy 5000 obr./min. Masa: 114 kg.
Lata produkcji
1952-54
Pojemność
197 ccm
Moc maksymalna
11.0 KM przy 5000 obr./min
Masa
114 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico M 175 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1952-54 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Pojemność | 197 ccm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | 6-Volt Noris alternator with battery ignition |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 11.0 KM przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi , manual |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single / Double closed tube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Dwa amortyzatorys |
| Zawieszenie tylne | Plunger |
| Opona przednia | 2.75 x 19 in. |
| Opona tylna | 2.75 x 19 in |
Wymiary i masa
| Masa | 114 kg |
|---|---|
| Prędkość maks. | 96 km/h / 60 mph |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 65 x 59.5 mm |
|---|---|
| Oic/Fuel Mixture | 1:25 |
| Fuel system | Bing Gaźnik |
| Układ wydechowy | Single, chrome |
| Wheels | Steel, laced wire spokes |
| Front Brake | Bęben, 150 mm |
| Rear Brake | Bęben, 150 mm |
| Prędkość maksymalna | 96 km/h / 60 mph |