Maico M 250 SC
Maico M 250 SC to motocykl drogowy o pojemności skokowej 247 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Masa: 105 kg.
Lata produkcji
1984
Pojemność
247 ccm
Masa
105 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico M 250 SC |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Pojemność | 247 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 70 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Motoplat |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, Chłodzenie powietrzem i olejem, 42 mm |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , Öhlins, regulowane for tłumienie odbicia |
| Opona przednia | 3.00 x 21 Metzeler |
| Opona tylna | 4.50 x 18 Metzeler |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 960 mm. |
| Masa | 105 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L / 8.7 L |
Pozostałe dane
| Fuel System | Bing Gaźnik, type 54, 38 mm |
|---|---|
| Oil/fuel mix | 32:1 |
| Układ wydechowy | Single, aluminiowa silencer |
| Spark Plug | Champion NZ |
| Gear Ratios | 1st 22.07 / 2nd 17.20 / 3rd 13.22 / 4th 11.14 / 5th 9.40:1 |
| Prześwit | 372 mm. |