Maico MD 125
Maico MD 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw, ritary vale inlet. Moc maksymalna wynosi 15.9 KM przy 7800 obr./min. Masa: 99 kg.
Lata produkcji
1971-76
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
15.9 KM przy 7800 obr./min
Masa
99 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw, ritary vale inlet
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico MD 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1971-76 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw, ritary vale inlet |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 54 x 54 mm |
| Stopień sprężania | 11:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto, Bosch |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 15.9 KM przy 7800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa, tubular |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi forks |
| Zawieszenie tylne | Swing arm with 2 spring legs |
| Hamulce przednie | Bęben, aluminiowa full hub, 136 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, aluminiowa full hub, 136 mm |
| Opona przednia | 2.50 x 16 in. |
| Opona tylna | 3.00 x 16 in. |
Wymiary i masa
| Masa | 99 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13.5 L / 13.6 L |
| Prędkość maks. | 125 km/h / 77.7 mph |
Pozostałe dane
| Oil/Fuel Mixture | 1:25 |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single, chrome, left side |
| Fuel System | Bing slide Gaźnik, 26 mm |
| Wheels | Steel alloy, laced wire spokes |
| Kolory | Red, Blue, Orange |
| Prędkość maksymalna | 125 km/h / 77.7 mph |