Maico MD 50
Maico MD 50 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 49 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw, rotary valve inlet. Moc maksymalna wynosi 6.3 KM przy 8200 obr./min. Masa: 91.5 kg.
Lata produkcji
1971-76
Pojemność
49 ccm
Moc maksymalna
6.3 KM przy 8200 obr./min
Masa
91.5 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw, rotary valve inlet
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico MD 50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1971-76 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw, rotary valve inlet |
|---|---|
| Pojemność | 49 ccm |
| Średnica x skok | 38 x 44 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto, Bosch |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 6.3 KM przy 8200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna front fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm with spring legs |
| Hamulce przednie | Bęben, aluminiowa full hub, 136 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, aluminiowa full hub, 160 mm |
| Opona przednia | 2.50 x 16 in. |
| Opona tylna | 3.00 x 16 in. |
Wymiary i masa
| Masa | 91.5 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13.5 L / 13.6 L |
| Prędkość maks. | 95 km/h / 59 mph |
Pozostałe dane
| Fuel/Oil Mixture | 25:1 |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single, chrome |
| Fuel System | Bing 20 mm Gaźnik |
| Wheels | aluminiowa alloy, laced wire spokes |
| Kolory | Red, Blue, Orange |
| Prędkość maksymalna | 95 km/h / 59 mph |