Maico Supermoto 250
Maico Supermoto 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 247 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Moc maksymalna wynosi 54 KM. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
2003-07
Pojemność
247 ccm
Moc maksymalna
54 KM
Masa
109 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico Supermoto 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-07 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Pojemność | 247 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 70 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | 12V 130W SEM |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 54 KM |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrom Molybdän Rohr |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP 48 |
| Zawieszenie tylne | MAICO Twin link Reiger shock |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 260 mm, 2-piston caliper |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 220 mm, 1-piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17-21 |
| Opona tylna | 150/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 930 mm. |
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L / 9.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single, upswept, left side |
|---|---|
| Fuel System | Bing 40 oval |
| Wheels | Alloy, wire spokes |
| Front Rim | 3.50 x 17 in. |
| Rear Rim | 4.25 x 17 in. |
| Prześwit | 388 mm. |