Maico Supermoto 500
Maico Supermoto 500 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 499 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Moc maksymalna wynosi 67 KM. Masa: 111 kg.
Lata produkcji
2001-14
Pojemność
499 ccm
Moc maksymalna
67 KM
Masa
111 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico Supermoto 500 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2001-14 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Pojemność | 499 ccm |
| Średnica x skok | 86.5 x 85 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | 12V 130W SEM / PVL digital |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 67 KM |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi, Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrome Molybdän Rohr |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | White Power Extreme 50 |
| Zawieszenie tylne | Maico twin link WP |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 320 mm, 4-piston calipers |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 220 mm, 1-piton calipers |
| Opona przednia | 120/70-17 in |
| Opona tylna | 160/60-17 in |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 930 mm |
| Masa | 111 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L / 9.5 L |
| Prędkość maks. | 170 km/h / 106mph |
Pozostałe dane
| Fuel System | Mikuni TMX 38 |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single, upswept, right side |
| Wheels | Steel, laced wire spokes |
| Front Rim | 3.50 x17 in. |
| Rear Rim | 4.25 x 17 in. |
| Prześwit | 358 mm. |
| Prędkość maksymalna | 170 km/h / 106mph |