Maico Wiesel
Maico Wiesel to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Single cylinder, Dwusuw, Sachs. Moc maksymalna wynosi 1.0 KM przy 4000 obr./min. Masa: 33 kg.
Lata produkcji
1955
Moc maksymalna
1.0 KM przy 4000 obr./min
Masa
33 kg
Typ silnika
Single cylinder, Dwusuw, Sachs
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Maico Wiesel |
|---|---|
| Rok produkcji | 1955 |
Silnik
| Typ silnika | Single cylinder, Dwusuw, Sachs |
|---|---|
| Średnica x skok | 38 x 42 mm |
| Stopień sprężania | 6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Through trappers |
| Moc maksymalna | 1.0 KM przy 4000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Twin Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 2-Speed |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Open top tube frame |
|---|---|
| Opona przednia | 2.00 x 23 in. |
| Opona tylna | 2.00 x 23 in. |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1200 mm. |
|---|---|
| Masa | 33 kg |
| Zbiornik paliwa | 4.5 L / 4.5 L |
| Prędkość maks. | 35 km/h / 22 mph |
Pozostałe dane
| Fuel system | Gaźnik, Bing, setting HD 56/ND 2.10 |
|---|---|
| Mixture | 1:25 |
| Electrical system | Bosh LM / UR 1/115/3 R1 6V 3W |
| Spark Plug | NGK BR6HIX |
| Gear Ratio | 1st 2.89 / 2nd 1.77:1 |
| Brakes | Bębens, 90 mm |
| Wheels | Steel, wire spokes |
| Prześwit | 140 mm. |
| Reserve | 0.8 l / 0.8 L |
| Average Consumption | 1.8 L/100km / 56 km/l / 131 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 35 km/h / 22 mph |