Mash Adventure 400
Mash Adventure 400 to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 397 ccm. Jednostka napędowa: Four strike, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 27 KM przy 7000 obr./min. Masa: 151 kg.
Lata produkcji
2016
Pojemność
397 ccm
Moc maksymalna
27 KM przy 7000 obr./min
Masa
151 kg
Typ silnika
Four strike, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Mash Adventure 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Four strike, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 397 ccm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Siemens Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 27 KM przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | FAST ACE43 mm hydrauliczna fork, regulowane |
| Zawieszenie tylne | Mono-shock, regulowane rebournd, tłumienie kompresji and napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 280 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 130/80-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 880 mm |
|---|---|
| Masa | 151 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L / 4.2 Imp gal |
Pozostałe dane
| Make Model. | Mash Adventure 400 |
|---|---|
| MaxTorque | 35 Nm / 3.57 kgf-m / 25.8 ft-lb przy 5500 obr./min |
| FrontWheel Travel | 210 mm |
| RearWheel Travel | 200 mm |