Mash Flat Tracker - Von Dutch 400
Mash Flat Tracker - Von Dutch 400 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 397 ccm. Jednostka napędowa: Four strike, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 29 KM przy 7000 obr./min. Masa: 151 kg.
Lata produkcji
2016
Pojemność
397 ccm
Moc maksymalna
29 KM przy 7000 obr./min
Masa
151 kg
Typ silnika
Four strike, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Mash Flat Tracker - Von Dutch 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Four strike, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 397 ccm |
| Średnica x skok | 85 x 70 mm |
| Stopień sprężania | 8.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Siemens 2.0 EFI |
| Układ zapłonowy | Digital electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 29 KM przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm hydrauliczna fork, regulowane |
| Zawieszenie tylne | Dual-shock, regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 280 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 90/90-19 |
| Opona tylna | 130/70-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 780 mm |
|---|---|
| Masa | 151 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L / 2.9 Imp gal |
Pozostałe dane
| Make Model. | Mash Flat, Tracker - Von Dutch 400 Limited Edition |
|---|---|
| Production | 20 Units |
| Lubrication System | Miska olejowa sucha |
| MaxTorque | 30 Nm / 3.06 kgf-m / 22.1 ft-lb przy 5500 obr./min |