Mondial Hipster 125
Mondial Hipster 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 14.8 KM przy 9750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 12.3 Nm / 1.22 kgf-m / 12.2 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 130 kg.
Moc maksymalna
14.8 KM przy 9750 obr./min
Moment obrotowy
12.3 Nm / 1.22 kgf-m / 12.2 Nm przy 7500 obr./min
Masa
130 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Mondial Hipster 125 |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 58 x 47 mm |
| Stopień sprężania | 12.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 14.8 KM przy 9750 obr./min |
| Moment obrotowy | 12.3 Nm / 1.22 kgf-m / 12.2 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41 mm USD hydrauliczna fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory absorbers |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza 280 mm, 4 piston Zaciski radialne caliper |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, single pływająca piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 130/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm / 53.9" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm / 30.9" |
| Masa | 130 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 14.0 L / 3.1 Imp gal |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
|---|---|
| FrontWheel Travel | 90 mm / 3.5" |
| RearWheel Travel | 120 mm / 4.7" |
| FrontWheel | 2.15 x 18, multi spokes |
| RearWheel | 2.75 x 17, multi spokes |
| Prześwit | 155 mm / 6.1" |