Mondial Piega 1000
Mondial Piega 1000 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 999 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. (Honda SP1 motor). Moc maksymalna wynosi 136 KM / 101.4 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 110 Nm / 81.1 ft-lb przy 8500 obr./min. Masa: 179 kg.
Lata produkcji
2003
Pojemność
999 ccm
Moc maksymalna
136 KM / 101.4 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
110 Nm / 81.1 ft-lb przy 8500 obr./min
Masa
179 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. (Honda SP1 motor)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Mondial Piega 1000 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. (Honda SP1 motor) |
|---|---|
| Pojemność | 999 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 69.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.8:1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 136 KM / 101.4 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 110 Nm / 81.1 ft-lb przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 46mm Öhlinspaioli Widelec odwrócony USD forks w pełni regulowane, 120mm wheel travel. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Öhlins Amortyzator centralny w pełni regulowane, 115mm wheel travel. |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers, |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR18 |
| Opona tylna | 180/55 ZR18 |
Wymiary i masa
| Masa | 179 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 20 L |
Pozostałe dane
| Model | Mondial, Piega 1000 |
|---|---|
| Coooling System | Chłodzenie cieczą |