Moto Guzzi 1
Moto Guzzi 1 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1064 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 90 KM / 65.7 k, W przy 7800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 95 Nm / 9.4 kgf-m przy 5800 obr./min. Masa: 221 kg.
Lata produkcji
1994-96
Pojemność
1064 ccm
Moc maksymalna
90 KM / 65.7 k, W przy 7800 obr./min
Moment obrotowy
95 Nm / 9.4 kgf-m przy 5800 obr./min
Masa
221 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi 1 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994-96 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1064 ccm |
| Średnica x skok | 92 x80mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 40mm Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Weber Marelli digital electronic ignition with inductive spark and high efficiency coils |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 90 KM / 65.7 k, W przy 7800 obr./min |
| Moment obrotowy | 95 Nm / 9.4 kgf-m przy 5800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Podwójna tarcza, dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Chrome-molybdenum single steel beam, rectangular section with engine as stressed member |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 40mm Upside-down Widelec teleskopowy Marzocchi forks, w pełni regulowane. |
| Zawieszenie tylne | White Power Amortyzator centralny cantilever swing arm, w pełni regulowane. |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarcza 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 282mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 730mm |
|---|---|
| Masa | 221 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
| Prędkość maks. | 230.1 km/h / 143 mph |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 81.9 KM przy 6900 obr./min |
|---|---|
| Consumption Average | 15.7 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.8 m / 38.2m |
| Standing¼Mile | 12.0 sec / 183.2 km/h |
| Prędkość maksymalna | 230.1 km/h / 143 mph |