Moto Guzzi 1000S
Moto Guzzi 1000S to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Chłodzenie powietrzem, Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 81 KM / 59.1 k, W) przy 7400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 76.4 Nm przy 6250 obr./min. Masa: 228 kg.
Lata produkcji
1990
Moc maksymalna
81 KM / 59.1 k, W) przy 7400 obr./min
Moment obrotowy
76.4 Nm przy 6250 obr./min
Masa
228 kg
Typ silnika
Chłodzenie powietrzem, Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi 1000S |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990 |
Silnik
| Typ silnika | Chłodzenie powietrzem, Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 88 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ zasilania | 2x 40mm PHM40N Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Battery & coil |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 81 KM / 59.1 k, W) przy 7400 obr./min |
| Moment obrotowy | 76.4 Nm przy 6250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Double plate, dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Biturbo Widelec teleskopowy with napięcie wstępne adjustment. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Twin Koni with napięcie wstępne adjustment. |
| Hamulce przednie | 2x 270mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 270mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90 V18 |
| Opona tylna | 120/90 V18 |
Wymiary i masa
| Masa | 228 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 24 L |
| Prędkość maks. | 206.3 km/h |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 72.6 KM / 54 k, W przy 7250 obr./min |
|---|---|
| Consumption Average | 16.7 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 14.0 m / 40.3 m |
| Standing¼Mile | 12.5 sec / 166.3 km/h |
| Prędkość maksymalna | 206.3 km/h |
| Related Links | German/reiseerlebnis.de/motortoer.com |