Moto Guzzi 125C Custom
Moto Guzzi 125C Custom to motocykl drogowy o pojemności skokowej 123 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, single cylinder. Moc maksymalna wynosi 16.5 KM / 12.3 k, W przy 7000 obr./min. Masa: 110 kg.
Lata produkcji
1985
Pojemność
123 ccm
Moc maksymalna
16.5 KM / 12.3 k, W przy 7000 obr./min
Masa
110 kg
Typ silnika
Dwusuw, single cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi 125C Custom |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, single cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 123 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell'Orto PHBI 25 BS |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 16.5 KM / 12.3 k, W przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm with hydrauliczna mono-shock |
| Hamulce przednie | 260 mm Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 80/100 -16 |
| Opona tylna | 3.50 - 18 |
Wymiary i masa
| Masa | 110 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 11 L |