Moto Guzzi 125TTTuttoterreno
Moto Guzzi 125TTTuttoterreno to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, single cylinder. Moc maksymalna wynosi 20 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 110 kg.
Lata produkcji
1985
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
20 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
NA
Masa
110 kg
Typ silnika
Dwusuw, single cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi 125TTTuttoterreno |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, single cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50 mm |
| Stopień sprężania | 7.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell'orto PHBL 25 E |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 20 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Chian |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35mm Marzocchi Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Marzocchi mono system, hydrauliczna regulowane |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -21 |
| Opona tylna | 4.10 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 110 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 11.5 L |