Moto Guzzi 250TS
Moto Guzzi 250TS to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy. Moc maksymalna wynosi 30 KM przy 7400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 129 kg.
Lata produkcji
1976
Moc maksymalna
30 KM przy 7400 obr./min
Moment obrotowy
NA
Masa
129 kg
Typ silnika
Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi 250TS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1976 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 56 x 47 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 26mm Dell'Orto VHB Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 30 KM przy 7400 obr./min |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa, tubular |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swinging fork |
| Hamulce przednie | 180mm Bęben |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.25-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 129 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13.5 L |