Moto Guzzi 254
Moto Guzzi 254 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 231 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, OHV, 2 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 27.8 KM /19.7k, W przy 10500 obr./min. Masa: 126.5 kg.
Lata produkcji
1977
Pojemność
231 ccm
Moc maksymalna
27.8 KM /19.7k, W przy 10500 obr./min
Masa
126.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, OHV, 2 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi 254 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1977 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, OHV, 2 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 231 ccm |
| Średnica x skok | 44 x 38 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x 18mm Dell'Orto VHB Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Battery induction |
| Moc maksymalna | 27.8 KM /19.7k, W przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging fork and shock absorbers |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -18 |
| Opona tylna | 3.00 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1270 mm / |
|---|---|
| Masa | 126.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L |