Moto Guzzi 400GTS
Moto Guzzi 400GTS to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, OHV, 2 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 40 KM / 29.8 Kw przy 9000 obr./min. Masa: 175 kg.
Lata produkcji
1974
Moc maksymalna
40 KM / 29.8 Kw przy 9000 obr./min
Masa
175 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, OHV, 2 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi 400GTS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1974 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, OHV, 2 valve per cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 50 x 50.6mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x 20mm Dell'Orto VHB Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Battery induction |
| Moc maksymalna | 40 KM / 29.8 Kw przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna forks. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging fork and shock absorbers. |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza (Bęben earlier model) |
| Hamulce tylne | Single 160mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00 -18 |
| Opona tylna | 3.50 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 175 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L |