Moto Guzzi 850 T3 Windshield
Moto Guzzi 850 T3 Windshield to motocykl drogowy o pojemności skokowej 844 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 68.5 KM / 51.0 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 54.2 ft-lb / 7.5 kgf-m przy 5800 obr./min. Masa: 220 kg.
Lata produkcji
1975
Pojemność
844 ccm
Moc maksymalna
68.5 KM / 51.0 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
54.2 ft-lb / 7.5 kgf-m przy 5800 obr./min
Masa
220 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi 850 T3 Windshield |
|---|---|
| Rok produkcji | 1975 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 844 ccm |
| Średnica x skok | 83 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 30mm VHBT30 Dell'orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Battery with double contact breakers and coils |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 68.5 KM / 51.0 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 54.2 ft-lb / 7.5 kgf-m przy 5800 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas 1 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 242mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 3.50-18 |
| Opona tylna | 4.10-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1473.2 mm |
|---|---|
| Masa | 220 kg |
| Zbiornik paliwa | 25 L |