Moto Guzzi Audace
Moto Guzzi Audace to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1380 ccm. Jednostka napędowa: Four stroke, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 96 KM przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 121 Nm / 12.3 kgf-m / 89.2 ft/lb przy 3000 obr./min.
Lata produkcji
2015-16
Pojemność
1380 ccm
Moc maksymalna
96 KM przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
121 Nm / 12.3 kgf-m / 89.2 ft/lb przy 3000 obr./min
Masa
299 kg
Typ silnika
Four stroke, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi Audace |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Four stroke, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1380 ccm |
| Średnica x skok | 104 x 81.2 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Air and Chłodzenie olejem |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 96 KM przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 121 Nm / 12.3 kgf-m / 89.2 ft/lb przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Single-Tarcza with integrated anti-vibration buffer |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów with final overdrive |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Steel tubing, closed Rama podwójna kołyskowa with elastic kinematic engine mounting system to isolate vibrations. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Standardowe fork, Ø45 mm, with Zaciski radialne caliper mounting bracket |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with double shock absorber with regulowane extension and napięcie wstępne sprężyny with remote tank |
| Hamulce przednie | 2 xØ320 mm stainless steel tarcza pływającas, Brembo Zaciski radialne calipers with 4 horizontally opposed pistons |
| Hamulce tylne | SingleØ282 mm stainless steel fixed Tarcza, Brembo pływająca caliper with 2 parallel pistons |
| Opona przednia | 130/70 R18 |
| Opona tylna | 200/60 R16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1685 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 740 mm(Optimal 720 mm) |
| Masa | 299 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.5 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Moto Guzzi Audace |
|---|---|
| Timing System Diagram | Intake valve opens 19° BTDC (1-mm checking clearance) intake valve closes 55° ABDC exhaust valve opens 49° BBDC exhaust valve closes 12° ATDC |
| Fuel Supply | Phased electronic multipoint sequential injection, Magneti Marelli IAW7SM; “ride by wire” Ø 52 mm throttle body, IWP 243 Magneti Marelli injectors, double oxygen sensor, integrated management of 3 engine mappings, traction control, cruise control |
| Spark Plugs | NGK LMAR8F, 2 per cylinder |
| Exhaust system | Stainless steel, 2-in-2 type, three-way catalytic converter with double oxygen sensor, Euro 4 |
| Akumulator | 12V - 18 Ah |
| Alternator | 12 V - 550 W |
| Gear Ratio | 1st 17:38 = 1:2.235 / 2nd 20:34 = 1:1.700 / 3rd 23:31 = 1:1.348 / 4th 26:29 = 1:1.115 / 5th 31:30 = 1:0.968 / 6th 30:24 = 1:0.8 |
| Primary Drive | 26:35 = 1:1.346 |
| Final Drive Ratio | Double cardan joint and fixed bevel gear seat, drive ratio 10:36 = 1:3.6 |
| Front wheel | aluminiowa alloy 3.50” x 18” |
| Rear Wheel | aluminiowa alloy 6.00” x 16” |
| Headstock Angle | 32° |
| Steering Angle | 38° |
| Prześwit | 165 mm |
| Masa z płynami | 299 kg |
| Reserve | 5 L |