Moto Guzzi Bellagio
Moto Guzzi Bellagio to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 75 KM /55 k, W przy 7200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 78 Nm przy 6700 obr./min. Masa: 231 kg.
Lata produkcji
2007
Moc maksymalna
75 KM /55 k, W przy 7200 obr./min
Moment obrotowy
78 Nm przy 6700 obr./min
Masa
231 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi Bellagio |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 95 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Magneti Marelli IAW alfa-n Wtrysk paliwa system |
| Układ zapłonowy | Inductive Tarczaharge, digitally controlled, electronic dwubelkowak ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM /55 k, W przy 7200 obr./min |
| Moment obrotowy | 78 Nm przy 6700 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm forks, napięcie wstępne and tłumienie odbicia adjust |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator with napięcie wstępne and tłumienie odbicia adjust |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR 18 |
| Opona tylna | 180/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 780 mm |
|---|---|
| Masa | 231 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
| Prędkość maks. | 199.5 km/h |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 2 stainless steel pipes connected to 1 expansion chamber connected to two chromed steel silencers; 3-way catalyser with Lambda probe. |
|---|---|
| Consumption Average | 18.1 km/lit |
| Standing¼Mile | 12.9 sec / 166.3 km/h |
| Standing 0 - 1000m | 24.7 sec / 193.8 km/h |
| Prędkość maksymalna | 199.5 km/h |