Moto Guzzi Breva V 750ie
Moto Guzzi Breva V 750ie to motocykl drogowy o pojemności skokowej 744 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 48 KM / 35 k, W przy 6200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 59 Nm przy 3200 obr./min. Masa: 182 kg.
Lata produkcji
2004-06
Pojemność
744 ccm
Moc maksymalna
48 KM / 35 k, W przy 6200 obr./min
Moment obrotowy
59 Nm przy 3200 obr./min
Masa
182 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi Breva V 750ie |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 744 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Weber- Marelli electronic injection |
| Układ zapłonowy | Magneti Marelli electronic digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48 KM / 35 k, W przy 6200 obr./min |
| Moment obrotowy | 59 Nm przy 3200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Pojedyncza tarcza, dry with cush drive |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Detachabletubularduplex, Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi hydrauliczna Widelec teleskopowy, 40 mm |
| Zawieszenie tylne | Swinging fork in light alloy cast with two dampers and spring regulowane for napięcie wstępne and tłumienie odbicia |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 130/90-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1449 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 762 mm |
| Masa | 182 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 9 L |
| Prędkość maks. | 169.9 km/h |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 11/26 = 1:2.36362nd 14/23 = 1:1.64293rd 18/23 = 1:1.27784th 18/19 = 1:1.05565th 25/22 = 1 : 0, 88 |
|---|---|
| Prześwit | 190 mm |
| Consumption Average | 19.2 km/lit |
| Standing¼Mile | 13.9 sec |
| Prędkość maksymalna | 169.9 km/h |